Препоръчайте добър газаджия в София

Газ, Метан, Олио, Ракия и т.н.
Аватар
Маниак
Автомобил: Almera N16

Препоръчайте добър газаджия в София

Мнениеот Enzzo » 11 Окт 2012, 11:20

Здравейте колеги :)
Решил съм да слагам ГИ, обаче имам нужда от насока. От прочетеното дотук, разбрах че освен системата, е много важно и майстора да е добър. Препоръчайте ми добри газаджии в София. А аз на място ще проверя те какво предлагат...

Кофти, че съм на работа до късно и не мога да идвам на срещите... предполагам, би било полезно ако първо мина през една среща :D

Аватар
Нисан Клуб България
Автомобил: Primera P12

Re: Препоръчайте добър газаджия в София

Мнениеот emil » 11 Окт 2012, 15:36

Enzzo написа:Здравейте колеги :)
Решил съм да слагам ГИ, обаче имам нужда от насока. От прочетеното дотук, разбрах че освен системата, е много важно и майстора да е добър. Препоръчайте ми добри газаджии в София. А аз на място ще проверя те какво предлагат...

Кофти, че съм на работа до късно и не мога да идвам на срещите... предполагам, би било полезно ако първо мина през една среща :D

Аз наскоро сложих Tamona и съм страшно доволен. Сложих ГИ при човекът, който от 12 год. ми поддържа ГУ на старата кола, докато всички вдигаха ръце. Препоръчах го и на колега от форума, който също няма оплаквания, така че пробвай: инж. Валери Божилов, 0899254331.
Primera P12, 1.8i Comfort 2006, Tamona ГИ
ex. Primera P10, 2.0i SLX LPG Coltek 1991

Аватар
Редовен
Автомобил: Primera P11

Мнениеот vks » 12 Окт 2012, 14:58

Аз съм ходил тук , вярно само за поддръжка, доволен съм.
Primera P11 GA16DE 1997 LPG Lovato

Аватар
INSANE
Автомобил: Almera N15

Мнениеот Svetlix » 12 Окт 2012, 16:23

Немога да споделя личен опит но от всичко изчетено по форумите, адски много положителни оценки прочетох за официалния представител на LR, който е на Ботевградско шосе. Не става на въпрос за мнения само в нашия форум, а за мнения от 3-4 автоклуба. Това ще рече, че не е някой "тесен специалист по голфове и астри".
Изображение Изображение
N15 SRi, GA16DE (1998)
Citroen ZX 1.4i KDX LPG (1994)
Opel Vectra 1.8i Z18XE (2004) - служебен
ex. P10 SLX, CD20 (1993)

Новак
Автомобил: Primera P11

Мнениеот pepi555 » 21 Окт 2012, 02:08

абе по принцип свестен газаджия жив НЯМА :mrgreen:
и все пак ако някой се интересува да пусне лс, ще му дам номера на човека

Аватар
Маниак
Автомобил: Micra K11

Мнениеот nincheto16 » 25 Окт 2012, 16:10

pepi555 написа:...и все пак ако някой се интересува да пусне лс, ще му дам номера на човека

Нали идеята на форума е да споделяме полезната информация с останалите... Има и други хора, които се интересуват и търсят добри АГУ специалисти. :?
Зелен Бръмбар К11 CG13DE 1997 1.3i 16 V
LPG Изображение
А95 Изображение

Аватар
Маниак

Мнениеот wilber » 02 Ное 2012, 00:26

Ако питаш за София,до "Италиянеца" пише диагностика газ-бензин,там си карам колата и съм доволен! Поставят газови както и пълна подръжка диагностика и т.н
Успех :thumbs up: Мисля,че квартала е красна поляна посока "овча купел" точно до моргата са, а нея всички я знаят ще питаш някои
http://avtochasti-it.com/contacts.php точно до моргата са..
Nissan Micra K11 1.0 16v 94г.

Аватар
INSANE

Мнениеот kombak » 02 Ное 2012, 14:54

И аз бих дал един глас за тези до "италианеца". След като миналата година имахме малки проблеми с ГИ на П12-ката и офертите бяха от 250 лева за нова рейка до: "ела да ти сложа един Фобос и няма да имаш грижи, този е скапан ГИ"(ама тя уредбата е работила 9 години без проблеми). Но офертата беше за 1200 лева,а при тези момчета за 60 лева беше смяната на проблемния инжектор заедно с настройките. Няма да споменавам с цел "реклама" и онези с оферите от 250 до 1200 лева, даже и в нашият форум се хвалят. :ooops:
Изображение

Аватар
Маниак

Мнениеот Enzzo » 30 Яну 2013, 00:22

Днес ходих до този сервиз, който ми препоръчахте - до "Италианеца", близо ми е, а и гледам по-други форуми ги хвалят...та разгледа колата един човек, предложи ми българска уредба за 770лв, без аз да му казвам нищо за пари. Цената ми се струва повече от перфектна. Честно казано, аз не съм претенциозен, просто искам да върви добре и да е на газ :D Двигателят си е обикновен, няма чипове мипове и т.н... а и съм наясно, че карам кола на близо 15 години, не ми трябва най-якият фобос или квото е там върха на сладоледа, стига ми да е на газ, че макар да не гори много...с тоя бенз не се издържа :pardon: Също така ми казаха, че сутринта я оставям и вечерта ще е готова, което ми е важно, понеже ми трябва ежедневно.

Все пак ми е интересно да чуя и вашето мнение и съвети. Бос съм по темата... Какво да гледам, какво да питам като отида? Има ли уловка и т.н. А и какво като е българска система, отзиви за тях?

Маниак
Автомобил: X-trail T31

Мнениеот landir » 30 Яну 2013, 00:28

Жив и здрав!Със здраве да си я ползваш!

Аватар
Маниак

Мнениеот Enzzo » 30 Яну 2013, 01:06

Още не съм я сложил :)

Утре ако реша ще дам капаро и до края на седмицата ще ми я сложат, за това питам за "акъли" :lol:

Аватар
Нисан Клуб България
Автомобил: Primera P10

Мнениеот Landi » 30 Яну 2013, 08:55

Не знам какво значи българска. Имам едни опасения, че може да се окаже, че единствено бутилката е българска, а друго е сбиротък от най-евтините турски елементи, голяма част от които са определето опасни (евросондата например).
Ако цената, която си посочил е за нормална (обикновена) газовауредба е ми се струва висока, а ако е за газов инжекцион пък е съмнително ниска.
Primera P10, 5HB, GA16DE, 09/94, Landi-SE81+LCS-A/1 Изображение
Micra K12 Sport, 5HB, CR14DE, 04/05, Landi-LSI-ONE Изображение
ex Micra K11SLX, 3HB, CG10DE, 05/95, Landi-EC04 - sold

NISSAN cars, INSANE drivers, DE+LPG engines INSIDE

Аватар
INSANE

Мнениеот kombak » 30 Яну 2013, 10:34

Задължително е според мен вече да не се говори за обикновени уредби за коли пълна инжекция, кой век сме. Важното е да ти дадат гаранция, а и според мен един Фобос от 1200 лв да сложат пак нямаш гаранция, че няма да са същите части. То е същото като отидеш в ресторант и има само мускатови ракии, няма обикновена, защото като поръчаш обикновена и мускатова от една марка и ще донесат еднакви. За съжаление това е положението в България, слагай уредбата, а във форума смело мога да твърдя, че има няколко момчета, които ще ти настроят уредбата по-добре от прехвалените майстори. :ooops:
Изображение

Маниак

Мнениеот a.stoev » 30 Яну 2013, 11:29

Landi написа: сбиротък от най-евтините турски елементи, голяма част от които са определето опасни (евросондата например).

това го потвърждавам. С турска евросонда съм и така е измислено че едвам не изпуска. Веднъж я пипнах да свала бобината на клапана за нещо и взе да испуска от него. Отваряй, сменяй О пръстени, простотия.
Serena SLX GA16DE ГИ Фобос

Аватар
Маниак

Мнениеот Enzzo » 30 Яну 2013, 11:41

Е, за ГИ става въпрос... абе давам капарото днес... ше се правя че много разбирам и ше питам тва онова, макар че се съмнявам да ми кажат - "много е зле, по-добре не слагай" :lol: Ще питам какво означава "българска" и какви са частите.

И един бял кахър който ме мъчи е тва, къде да сложа бутилката.... още 70 лв ми каза, ако искам да е на мястото на резервната гума, а аз май искам да е там, че често пътувам с други хора и багаж, а багажника хич не е голям, че да се цвъкне и една бутилка.. ама от друга страна в интерес на истината, два пъти ми се е налагало да ползвам резервната гума...

Следваща

Назад към Алтернативни Горива